Марс чи Венера - куди вирушить розробка кафедри 402?

На Марс? Чи на Венеру? Вчені з Харкова створили вдосконалений космічний двигун! Він дуже економний, і може працювати роками! Розробкою вже цікавляться за кордоном.

Ранок з Інтером та Факти ICTV дізнавався подробиці - дивіться сюжети та інтерв'ю в вченими кафедри 402 у доданих відео нижче.

Спочатку сюжет Факти ICTV:

Наука завжди поруч з навчальним процесом, наші студенти можуть з першого курсу долучитись до реальних випробувань космічних двигунів в наших лабораторіях з провідними науковцями! І ми пишаємось тим, що наші електроракетні двигуни можуть конкурувати на світовому ринку! Абітурієнте замислись - ти можеш бути послідовником Ілона Маска! Сюжет Ранка з Інтером - в продовження теми до Вашої уваги.

У Харкові вчені Національного аерокосмічного університету завершили перший етап тестування інноваційного іонно-плазмового двигуна. Він призначений для космічних польотів і дозволить кораблю долати мільйони кілометрів без використання хімічного палива.

Це значно зменшить вагу корабля і зробить реальністю міжпланетний пересування. Над розробкою українські вчені почали працювати ще чотири десятки років тому, проте для її реалізації не було коштів.